Побратим казака - огонь сварожичь

Огонь сварожичь
Огонь сварожичь

Кожну людину від народження до самої смерті супроводжують природні стихії. Вміння спілкуватися з ними та разом з ним усвідомлено творити Всесвіт є одним з головних завдань людини на Землі. Це вміння складає основу психологічно-бойових та лікувально-оздоровчих практик варни Воїнів і Волхвів Рідної Православної Віри. Сьогодні ми розглянемо початкові методики взаємодії з Вогнем у козацькому бойовому мистецтві Триглав.

У Сварожому колі (зодіаку) існують творячи його Боги - Сварожичі які являють собою певні системи (світи) і кожна людина від народження має з ними зв'язки (а відповідно і з стихіями). Тому практику взаємодії з стихіями найпростіше розпочати з тої, що належить до вашого знаку Зодіаку. Нагадаємо щодо стихії Води відносять знаки Риб, Раків і Скорпіонів; до стихії Повітря Водоліїв, Близнюків і Терез; Земля є стихією Козерогів, Тельців і Діви, а Вогонь - Овнів, Львів і Стрільців. 

При постійній практиці ваша стихія підкаже вам шлях покрашення взаємин із зовнішнім середовищем, оточуючими людьми, пояснить ваші схильності, сильні і слабкі сторони. Ставши для вас зброєю і ліками водночас. Розглянемо більш докладно різні стихії і ті можливості, що вони дають людям, які народилися під ними розпочинаючи з Вогню. Стихія Вогню це першопочаткова стихія, це світло і тепло. 

Ще наші предки трипільців-арії славили Живий Вогонь (вогонь життя) Агні, поклоняючись Священним Жертовникам. Вогонь зігріває, годує і захищає нас. Майже усі хімічні реакції це прояв - Вогню. Тому енергетичних практиках він виступає як універсальний очищувач який неможливо забруднити. Споживаючи бруд він переводить його у нешкідливий стан. На капищах Перуна (січах, місцях вишколу) постійно горів вогонь з дубових гілок. Усі вояки і звичайні люди полюбляють посидіти біля вогню. Зовсім недаремно лицарі полюбляли дубові лави і смолоскипи і ще зараз щоб показати свою міць деякі угрупування проводять маршові колони з тими ж смолоскипами. 

Крім суто Вогню є ще чи не найголовніша з його іпостасей - Сонце. Даючи врожаї і зігріваючі Сонце-Дажбог є однією з най більших святостей для українця-русича. Не дивно що йому с покон віку поклонялися усі народи. Сонце теж природній очисник енергетики людей, тварин і рослин. Цим можна і потрібно користатися. Перебуваючи під Сонцем, відчуєте його теплі промені, думкою представляючи потік, що проходить через ваше біологічне тіло і ваше біополе й очищаючи їх. Це гарний могутній заряд для усієї вашої біоенергетики. Коли ви навчитеся вбирати енергетику Сонця чи Вогню, знаходячись перед ними, можна буде відчувати їх, навіть коли вам їх не видно. Головне - це те відчуття, що виникає, коли ви наповнюєте себе енергією. 

До очисної сили Вогню і Сонця прибігають майже при усіх недугах, не обов'язково фізичних, адже він дуже добре прочищає душу і тіло від негативних емоцій і бажань. Для цього в Україні - Руси традиційно перестрибують через Священний Вогонь. Люди що народилися під вогняними знаками значно легше спілкуються, одержують інформацію і володіють Вогнем. Але і усі інші можуть у собі розвинути таку здатність при постійній взаємодії з ним. Вогонь універсальний ретранслятор , через цю стихію найкраще відбувається спілкування з світом Богів. Не даремно майже в усіх релігіях богослужіння не обходяться без нього. Також він дуже ефективний коли потрібно звільнитися від небажаних контактів або гармонізуватися. Це буває необхідно якщо ви вирішили розірвати зв'язки які вам заважають з певними людьми,"сутностями"чи явищами природи. 

Вогонь здатен легко спалити всі "підключки", які колись існували між вами й іншими людьми, та усі ті неявні енергетичні контакти, що ви накопили протягом життя, причому спалювання відбудеться як на астральному, так і на ментальному рівні. Чим швидше ми позбавляємося, очищуємося від зайвого і непотрібного, тим легше нам буде далі йти по життю. 

Найкраще щоб Таїнство Очищення Стихіями проводив Відаючий чи Волхв РПВ, та бувають випадки що це потрібно зробити і самому. Якщо у вас виникла серйозна (наголошуємо серйозна) проблема (не по ваші вині) спробуйте самостійно очиститися. Перед цим добре зважте що варто видаляти, а що ні. Тому що, якщо той зв'язок (проблема) яку ви хочете видаляти може бути покаранням за ваші попередні злочинні дії і Священний Вогонь як справедливий суддя візьметься за вас... 

Найдіть місце де вам ніхто не помішає і не побачить (обов'язково на природі) на спадаючий місяць о 13.00 розставте навколо себе вісім свічок і по черзі запаліть їх проти годинникової стрілки з права на ліво проти сонця. Дев'яту запалену свічку тримайте у руках. Зручно сядьте посередині кола, уявіть-відчуйте навколо себе як горить суцільне вогняне кільце (над свічками) . При цьому ви повинні чітко побачити той зв'язок, що ви бажаєте знищити він може виглядати для вас як присоска на шнурку, ланцюжок чи щось інше прив'язане до вас і з'єднуючи з тим від чого ви би хотіли позбавитися. Це може бути людина, алкоголь, цигарки, хвороба чи щось інше. 

Зручно сівши промовте "Роде, Роде батечку! Справедливо Розсуди і невинних захисти! Твоєю Правдою і Силою, Могуттю не знещимою кличу я Сварожича, Вогонь Святий від Божича. Прийди прийди полум'я, прийди прийди жарище Відділи пожарище мене від (.. те від чого позбавляєтеся). Хай (від чого позбавляєтеся він-воно) мене минає , Дажбожого онука (імя ...) не бачить і не зачіпає а усе злеє на мене направлене у Вогні згорає!. Алатир Коло завжди зі мною, Сила Роду мене захищає! Піднімаючи в уяві Вогненне кільце знизу у верх над собою крутіть його проти годинникової стрілки (неменше трьох раз піднімаючи і опускаючи його). Піднімаючись наверх, Вогонь перепалює ланцюжки, які були між вами і тією людиною яка вам неприємна і спалює цей зв'язок. Після цього загасіть свічки за часовою стрілкою, тримаючи у руках дев'яту запалену свічку промовте тричі. Святий Вогне Сварожич! Дажбожого онука (ім'я ...) бережи, Шляхом Права направляй і у дорозі Захищай! 

Вирвіть три волосинки і спаліть її над свічкою як пожертву Вогню, після чого різко накривши правою долонею загасіть свічу. Щоб вогонь ввійшов у тіло. Якщо є можливість то після Таїнства Очищення Вогнем прийміть душ. Коли протягом визначеного часу (тижня, місяця) ця хвороба, звичка, персона не з'явиться і ви зовсім перестанете згадувати про неї, значить, усе було зроблено вірно і тепер у вас все гаразд. Після обряду очищення проводиться обряд відновлення і направлення життєвої енергії в потрібне русло. Це дає можливість відновити сили і легко ввійти в космічний ритм життя Всесвіту.

Для отримати інформацію від Вогню запаліть свічу і поставте її перед собою і зосередьтеся. Її полум'я буде коливатися, навіть якщо протягу у кімнаті немає. Тепер вголос чи подумки задавайте питання - відповіді ви одержите у виді коливання полум'я. Полум'я може відхилятися вправо, уліво, у перед, назад. Для кожної людини значення цих коливань буде індивідуальним: для один рух вправо буде означать "так", для іншого - "ні". Це легко визначити по подіям, що відбудуться через кілька годин або через якийсь інший проміжок часу. 

Припустимо, ви запитуєте, чи принесе успіх намічена вами справа чи здійсниться запланована зустріч. Полум'я свічі відхилилося вліво. В наступний день, коли відбудеться реальна подія, згадаєте, яка була відповідь Вогню, чи вірний він? Іноді приходиться напрацьовувати це співробітництво досить довго, але воно необхідно для справжнього Воїна або Волхва. 

Нехай інформація поки буде не однозначно вірною, але поступово її вірогідність стане зростати. Вогонь - стихія, що добре підкоряється людині і Відаюча людина можна направити його в ту чи іншу сторону, змусити зникнути, а потім знову появитися. Традиційною технікою козаків-характерників у Триглаві є здатність зливатися з вогнем у єдине ціле. Пішовши підчас медитації у Наву, можна знайти потрібну нам свідомість негідника (ворога) і проникнувши у неї характерник реалізувує себе у стані Вогню, такий метод загострює перебіг різних хвороб, і знешкоджує його. 

Вогонь і схильність до нього проявляється і підчас бою. У стані Вогню (підчас бою) людину переповнює ярість, рішучість і гнів. Ворожі удари абсолютно не заподіюють болю. Цей стан характеризується повною концентрацією на свої люті. У ньому потрібно битися доти поки останній із супротивників не буде позбавлений можливості пересуватися. Це дуже важлива умова, тому що вихід зі стану Вогню під час бою характеризується різким зниженням сил, аж до повної втрати свідомості. Стан Вогню добрий підчас бою в закритому приміщенні, коли потрібно швидко "порвати" противників. 

Один раз вийшовши зі стану вогню, ввійти в нього знову дуже важко, тому що енергоресурсу тіла для цього може не вистачити. Тому і не можна зупинятися ні при яких умовах доки повністю не будити упевнені що бій закінчений. Стан люті-вогню несе у собі Бог Ярило, перед боєм створіть образ Воїна Сонця-Ярила, кілька хвилин прислухайтесь до свого дихання, оживіть в своїй уяві Ярила. Відчуйте як він дихає, швидше і швидше. Пристосуйтесь до його дихання, злийтеся з ним в одне. Ваші груди наповнюються гарячою лавою люті, вогонь червоними язиками проривається на зовні крізь палаючі очі, дух. Ваша енергетика як розпечений метал - смертельна. 

Спробуйте підняти руку і якщо ваша рука піднімається разом з його (у вашій уяві) - це означає, що ви і Він у цю хвилину тотожні. Може бути що бій взагалі вестиме він, а ви лише спостерігатимете, навчаючись новому. Встигайте запам'ятати рухи, але не розумом голови, а розумом м'язів. У такому стані важко залишатись стороннім спостерігачем, оскільки все відбувається миттєво і досить яро. Та все ж цей стан потрібно пробувати контролювати, але коли відчуваєте що напруга спадає, внаслідок ваших дій швидко припиняйте контроль і відновлюйте зв'язок. Після бою, не випускайте Бога Ярила із своєї уяви, дивіться як він стає знову спокійним - це і ви заспокоюєтесь, ваша енергетика плавно переходить у стан пасивного вогню підтримуючи нормальний життєвий стан і входить в гармонійну взаємодію з усіма іншими стихіями у присутніми у вашому організмі.

Подякуйте Ярилу за допомогу та навчання. Особливістю цієї техніки є дотримання декількох правил: бій повинен бути чесним та справедливим, особливо його пробуджуючі мотиви, і ви маєте пройти очищення і посвяту рідновіра, а також приносити славлення та пожертви усім Рідним Богам. Чому це так важливо? Впускати у себе енергію Православних Богів і не бути у їхньому енергетичному полі, небезпечно. Ви не зможете не руйнуючи себе, користуватись їх силою, будучи християнином чи сповідником іншої релігії. Приносячи пожертви та славлення Богам, ви свою енергетичну матрицю налаштовуєте на Космічну вібрацію Рідної Землі та інших стихій які уособлюють в собі Рідні Боги. Таким чином, в потрібний час достатньо лише вірно покликати певного Бога і ви можете стати його уособленням. Звісно, на скільки він зможе реалізуватись у вас залежить від вашої якості.

Сухий Вогонь (пасивний) Воїна характеризується впевненою поведінкою і психологічним тиском на супротивника. Одного впевненого вигляду і внутрішнього відчуття що ви просто "порвете" і спалите, буває достатньо щоб припинити багато конфліктів на стадії їх виникнення. Палаючий Вогонь (стан неконтрольованої ярості) потрібно цілеспрямовано тренувати. Здатність миттєво переходити у стан шаленства може дуже і дуже вам помогти підчас реального бою на вулиці. Тому прийшовши у спортзал, перед грушею реалізуйте себе у стані Вогню, одночасно наносячи удари проявляйте максимальну лють потім різко перейдіть до плавних, спокійних водяних рухів і так декілька раз. Підчас цього стану ви павині відчувати себе всепоглинаючим вогнем який руйнує все на своєму шляху. 

Хочеться застерегти, для того щоб не зашкодити своїй психіці, бойовими психотехніками варто займатись лише під керівництвом Вчителів КБМ Триглав. Товаришуйте з Вогнем, розпалюйте його частіше, приносьте пожертви, медитуйте на полум'я свічі, ходіть по вуглях, відчувайте єдність з ним впадайте у бойовий транс і тоді ви отримаєте незламного побратима разом з яким ви завжди переможете. Та пам'ятай те, що для досконалості потрібні усі чотири стихії!

Информация взята с сайта

Песни про казаков